Kominki gazowe w Szczecinie

kominek-gazowy

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ KOMINEK GAZOWY?

Kominki gazowe to nowoczesne, ekonomiczne i bezpieczne rozwiązania, które pozwalają cieszyć się ciepłem płynącym z prawdziwego ognia. Ich dużą zaletą jest możliwość idealnego dopasowania do potrzeb użytkowników i pełne zautomatyzowanie obsługi, co realnie wpływa na koszty eksploatacji. Rozpalenie i wygaszanie kominka ma miejsce w czasie rzeczywistym i  jest niemal bezobsługowe. 
PRZEZNACZENIE
Dostępne w Szczecińskim centrum Kominkowym kominki gazowe do zabudowy i piece wolnostojące na gaz idealnie nadają się zarówno do nowopowstających domów i mieszkań, jak i do instalacji w istniejących już lokalach, także użytkowych. To nowoczesne, ekonomiczne rozwiązanie, dostępne wszędzie, gdzie istnieję możliwość przyłączenia do instalacji gazowej. Ciepło płynące z kominków i pieców gazowych to idealne, a przede wszystkim bezpieczne źródło ogrzewania, które wypełnia każdą przestrzeń przyjemną, relaksującą atmosferą domowego ogniska. 

ZALETY

 • nowoczesna technologia
 • wysoka jakość materiałów i wykonania
 • szeroka gama dostępnych kształtów i rozmiarów
 • modele wolnostojące i do zabudowy
 • zasilane gazemz  sieci lub z butli gazowej
 • bezpieczeństwo gwarantowane projektem i pozwoleniem na budowę
 • ekonomiczne w eksploatacji
 • pełna kontrola - dynamiczne rozpalanie i wygaszanie kominków i pieców 
 • brak konieczności kontroli i czyszczenia
 • kominki gazowe nie brudzą!

Kominki gazowe w Szczecinie

Wysokiej jakości materiały, atestowane rozwiązania techniczne, a także nowoczesne technologie, gwarantujące bezpieczeństwo użytkowania sprawiają, że kominki gazowe i wolnostojące piece na gaz, stały się bardzo popularnym rozwiązaniem w wielu domach i mieszkaniach. Możliwość maksymalnej automatyzacji oraz dopasowania użytkowania do indywidualnych potrzeb wraz z prostotą obsługi takich modeli to zalety, dzięki którym coraz więcej użytkowników stawia właśnie na ekonomiczne kominki gazowe.  

NASZE MARKI KOMINKÓW GAZOWYCH

DRU
BEF Home
logo kratki pro
Spartherm logo

Kominki gazowe Szczecin to gwarancja najwyższej jakości i pełnej satysfakcji

Popularność kominków gazowych wynika nie tylko z ich niepowtarzalnych zalet designerskich, ale także z funkcjonalności i niemal bezobsługowej eksploatacji. Dla osób, które uwielbiają cieszyć się ciepłem płynącym z rzeczywistego ognia, a jednocześnie chcących uniknąć konieczności pilnowania ilości drewna, wygaszania, czyszczenia kominków tradycyjnych. opalanych drewnem, to idealny wybór. Kominki gazowe i wolnostojące piece na gaz rozpalane ręcznie - zapalniczką, lub zautomatyzowane i sterowane pilotem, nie brudzą też pomieszczeń, dzięki czemu ściany i sufity nie wymagają regularnego odświeżania. A to dlatego, że modele takie nie są tradycyjnie podpinane do komina spalinowego. Montaż kominków gazowych wiąże się bowiem z wykonaniem przewodu powietrzno - spalinowego, doprowadzającego powietrze do kominka i odprowadzającego spaliny poza budynek lub lokal mieszkalny.  Niewiele osób wie, że zasilanie pieców gazowych może przebiegać z instalacji lub z butli gazowej, co sprawia, że możliwość ich montażu nie jest ograniczona dostępnością do sieci. Jednocześnie szeroki wybór modeli - ich wielkości, kształtów, materiałów, z których zostały wykonane sprawia, że kominki gazowe Szczecin i okolica, z łatwością można dopasować do aranżacji całej przestrzeni tak, aby stały się integralna ich częścią. 

   CENTRUM KOMINKOWE

   Instalujemy kominki w mieszkaniach i domach na obszarze Szczecina i okolic. Zadzwoń do nas lub napisz. Sprawimy, że kominek w salonie nada blasku Twojemu życiu!

   DANE KONTAKTOWE

   Szczecińskie Centrum Kominkowe,
   ul. Santocka 39 budynek G
   70-083 Szczecin
   Kom: 577 941 236
   E-mail: biuro@centrumkominkowe.com