Kominki gazowe w Szczecinie

Z awansowane urządzenia w klasycznej formie. Nie wymagają od użytkownika dużego zaangażowania suszenia drewna, codziennego czyszczenia popiołu. Wystarczy tylko jeden przycisk na pilocie i można cieszyć się ciepłem domowego ogniska.

JAK DZIAŁA KOMINEK GAZOWY

Ciepło gromadzone jest w kanale dymowo-grzewczym, a następnie oddawane przez obudowę.

ZALETY

 • obsługa pilotem
 • nie trzeba martwić się o zapas suchego drewna
 • czyste spalanie

PRZEZNACZENIE

Do wszystkich nowo budowanych budynków
Gaz jest jednym z najpopularniejszych źródeł ogrzewania w domach. Nic więc dziwnego, że na rynku dostępne są wyjątkowe kominki gazowe, które wykorzystują właśnie to paliwo. Dzięki swojej charakterystyce i łatwości w obsłudze coraz więcej osób zaczyna interesować się tymi oryginalnymi rozwiązaniami. Kominki gazowe, w Szczecinie oferowane przez naszą firmę, to wysokiej klasy elementy, które z całą pewnością spodobają się niejednemu klientowi. Są nowoczesne, eleganckie i pięknie się prezentują, a sposób, w jaki oddają ciepło, sprawia, że przyjemna temperatura utrzymuje się skutecznie w całym pomieszczeniu. Warto postawić na tak nowoczesne i oszczędne rozwiązanie, które eliminuje przymus wykorzystywania drewna opałowego lub innego rodzaju paliwa stałego. U nas z łatwością nabędziesz kominek tego typu. Posiadamy w ofercie wiele rozmiarów i wzorów do wyboru, więc każdy zainteresowany znajdzie odpowiedni dla siebie wariant, który będzie pasował do wystroju domu.

Wysokiej klasy kominki gazowe w Szczecinie

Wybierając naszą firmę, stawiasz na profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie. Gwarantujemy szybką i precyzyjną instalację Twojego kominka – możesz nam zaufać. Jeśli jednak masz jakiekolwiek pytania, z chęcią na nie odpowiemy. Dzięki nam Twój salon może zyskać zupełnie nowy wygląd i a ty będziesz się mógł cieszyć dodatkowym źródłem ciepła, które z całą pewnością przyda się podczas chłodniejszych miesięcy. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu. Postaw na profesjonalizm!

W NASZEJ OFERCIE MAMY KOMINKI GAZOWE MARKI:

DRU

   CENTRUM KOMINKOWE

   Instalujemy kominki w mieszkaniach i domach na obszarze Szczecina i okolic. Zadzwoń do nas lub napisz. Sprawimy, że kominek w salonie nada blasku Twojemu życiu!

   DANE KONTAKTOWE

   Szczecińskie Centrum Kominkowe,
   ul. Kolumba 6
   70-035 Szczecin
   Kom: 577 941 236
   E-mail: biuro@centrumkominkowe.com
   © Centrum Kominkowe Szczecin 2021. All Rights Reserved. .