PIECYKI BEF HOME W SZCZECINIE

BEF Home
Posiadanie własnego kominka, który będzie ogrzewał dom, a przy tym pięknie się prezentował, jest marzeniem wielu osób. Z różnych powodów zdarza się, że nie można pozwolić sobie na instalację wkładu kominowego w ścianie, przez co często rezygnuje się z tego pomysłu całkowicie. Naprzeciw postanowiła wyjść firma pochodząca z kraju za naszą południowo-zachodnią granicą - BeF Home.

Kominki BeF Home wolnostojące - klasa sama w sobie

Czeska firma BeF Home powstała w 1998 roku i była w swoim kraju pionierem produkcji bardzo popularnych ówcześnie kominków żeliwnych linii Blanzek. Wraz z rozwojem przedsiębiorstwo stworzyło w Kotvrdovicach nowoczesny zakład produkcyjny, dzięki czemu mogło ono przejść z produkcji małoseryjnej do wytwarzania swoich wyrobów na dużą skalę. Piecyki BeF Home wolnostojące odznaczają się bardzo wysoką jakością i precyzyjnym dopasowaniem elementów, co wynika ze zautomatyzowania i robotyzacji większości procesów produkcyjnych. Firma przykłada olbrzymią wagę do właściwego doboru materiałów produkcyjnych, dlatego też większość poddostaw stanowi niemieckie żeliwo, dostarczane przez sprawdzonego dystrybutora. Design wyrobów tej czeskiej marki jest ponadczasowy i absolutnie wyjątkowy. Dzięki szerokiej gamie wzorów i zróżnicowanej mocy każdy zainteresowany może znaleźć coś dla siebie w asortymencie tego producenta. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych metod obróbki i technologii produkcji BeF Home może zapewnić wspaniałą jakość i zagwarantować bezpieczeństwo użytkowania. Warto też zaznaczyć, że wyprodukowane przez to przedsiębiorstwo kominki i piecyki kominkowe spełniają wszelkie niezbędne europejskie i światowe normy. Opinie o kominkach BeF Home, wystawione przez osoby, które ich używają, są bardzo pozytywne. Bardzo często wspominają oni o trwałej konstrukcji, wygodzie użytkowania i wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Jeśli jesteście zainteresowani rozwiązaniami tego producenta, to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz wycenimy dla Was instalację takiego rozwiązania.
piecyki bef home

WYBRANE PRODUKTY BEF HOME

BEF KOMPAKT THERM 8 PASSIVE

BEF KOMPAKT THERM 8 PASSIVE
BeF Kompakt Therm passive jest nową serią kompaktowych kominków z obłożeniem, które umożliwia działanie urządzenia jako pieca wolnostojącego.

Jest to seria przeznaczona dla domów pasywnych i energooszczędnych, w których przeprowadzany jest Blower Door test, który jest testem szczelności budynku. Charakteryzują się bardzo niską mocą, wysoką wydajnością i maksymalną szczelnością paleniska,które jest wyłożone masywnym, akumulacyjnym materiałem carcon. Carconowe płyty mają specjalny kształt, który optymalizuje przepływ spalin. Podgrzane powietrze, przesyłane przez kurtynę powietrzną, jest idealnie podzielone w dolnej części przez potrójną barierę w celu idealnego spalania. BeF Therm Passive ma głębsze palenisko w porównaniu do BeF Passive. Oczywiście wkłady BeF Therm Passive spełniają najsurowsze europejskie normy i ograniczenia emisji. Do wyboru mają Państwo osiem rodzajów kolorowych kombinacji obłożenia oraz trzy kolorowe możliwości wyłożenia akumulacyjnego.

SPECYFIKACJA

 • Moc cieplna znamionowa: 8 kW
 • Sprawność: 84%
 • Średnica kanału dymnego: 200 mm
 • Rzeczywisty rozmiar paleniska: 515x295 mm
 • Temperatura spalin na wylocie: 257 °C
 • Długość kłody: 40 cm
 • EAN: 000-0010047

BEF VIRGO 7 E

BEF VIRGO 7 E
BeF Virgo zdecydowanie nie mieszczą się w granicach wprowadzonych norm oraz burzą tradycyjne wyobrażenia o zwykłych piecach. Opracowanie techniczne oraz nowy wymiar i design wpłynęły na powstanie całkowicie nowej linii pieców. Znaczna masa oraz niestandardowe wymiary pieców powodują, że piece sprawiają wrażenie konstrukcji bardzo zwartych oraz jednolitych, dzięki przemyślanemu designowi. 

BeF Virgo są pierwszym przedstawicielem nowego trendu, który opiera się na naprawdę wydajnych piecach, a także nietradycyjnym połączeniu materiałów klasycznych z najnowocześniejszą technologią. Palenisko wyposażone jest w nowoczesny materiał akumulacyjny Carcon, który w podstawowej wersji ma kolor biały. Na życzenie klienta jednak materiał ten może mieć kolor czarny lub czerwony. BeF Virgo 7E są najlepszym przykładem na to, jak można połączyć wysoką konstrukcję oraz duże przeszklenie narożne, które rozjaśni każde pomieszczenie światłem palącego się ognia, w niezmiernie elegancką całość. Piece są z uwagi na niską moc przeznaczone do budynków niskoenergetycznych.

SPECYFIKACJA

 • Moc cieplna znamionowa: 7 kW
 • Sprawność: 82,5%
 • Średnica kanału dymnego: 150 mm
 • Wymiar: 550x1700x550 mm
 • Ciężar: 224 kg
 • Rzeczywisty rozmiar paleniska: 300x300 mm
 • Temperatura spalin na wylocie: 211 °C
 • EAN: 000-0010006

Napisz do nas aby otrzymać bezpłatną wycenę:

   CENTRUM KOMINKOWE

   Instalujemy kominki w mieszkaniach i domach na obszarze Szczecina i okolic. Zadzwoń do nas lub napisz. Sprawimy, że kominek w salonie nada blasku Twojemu życiu!

   DANE KONTAKTOWE

   Szczecińskie Centrum Kominkowe,
   ul. Santocka 39 budynek G
   70-083 Szczecin
   Kom: 577 941 236
   E-mail: biuro@centrumkominkowe.com