KOMINKI BEF HOME W SZCZECINIE

BEF Home
BEF Home to firma założona w 1998 roku, która jako pierwsza rozpoczęła produkcję żeliwnych kominków Blanzek. Właściciele tej marki przykładają dużą wagę do jakości materiałów przeznaczonych na części główne piecyków i komponenty. BEF Home to innowacyjne urządzenia, które nie tylko rozgrzeją wnętrze domu, ale również serca domowników i gości. Charakteryzują się najwyższą jakością i klasą bezpieczeństwa. Trafiają w gust nawet najbardziej wymagających klientów, którym zależy na funkcjonalności oraz wyjątkowej estetyce. Oferowane przez nas piecyki BEF Home to nie tylko stylowe meble, ale przede wszystkim źródła ciepła. Zapewniają skuteczne ogrzewanie i zużywają nieduże ilości paliwa. Ponadto spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa, gwarantują komfort użytkowania i są bardzo łatwe w obsłudze.

Nowoczesne kominki BEF Home

Decydując się na nowoczesny kominek BEF Home, wprowadzisz do swojego domu wyjątkowy klimat. Oferowane przez nas piecyki są wspaniałym elementem dekoracyjnym, który dodaje wnętrzu klasy i elegancji. Firma BEF Home tworzy produkty idealnie nadające się zarówno do nowoczesnych pomieszczeń, jak i tych urządzonych w stylu rustykalnym. Ogień zamknięty w kominku nada każdemu wnętrzu wspaniałego, niecodziennego klimatu.

Kominki BEF Home - opinie

Oferowane przez nas kominki BEF Home cieszą się dużą popularnością i świetnymi opiniami. Są one szczególnie doceniane za wysoką jakość wykonania i bezawaryjność. Klienci chwalą je również za cichą pracę, łatwość w obsłudze i estetykę. Piecyki BEF Home są doceniane nie tylko na polskim rynku. Stały się również niezwykle popularne w całej Europie. Jeśli jesteś zainteresowany zakupem piecyka BEF Home, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Serdecznie zapraszamy również do naszego Centrum Kominkowego w Szczecinie przy ulicy Kolumba 6. Wybierając nasze produkty, możesz liczyć na fachowe doradztwo i pomoc specjalistów. Chętnie doradzimy i dopasujemy urządzenie do Twoich wymagań i preferencji.
kominki BEF Homekominki BEF Homekominki BEF Home

WYBRANE PRODUKTY BEF HOME

WKŁAD KOMINKOWY BEF THERM V 10 CL

WKŁAD KOMINKOWY BEF THERM V 10 CL
Nowy system wysuwny zapewnia płynny i łatwy w obsłudze ruch drzwi, a przede wszystkim idealnie cichą pracę. To rozwiązanie jest najbardziej komfortowym projektem, jakiego wcześniej nie było. Dopracowany docisk drzwi zapewnia idealną szczelność paleniska. Te prowadnice są najlepsze pod każdym względem na rynku europejskim.
Innowacyjna kurtyna powietrza i doskonale czysta szyba. Powietrze jest prowadzone przez tylną część do komory spalania. Zapewnia ono wyższą temperaturę powietrza nawiewanego do kurtyny powietrznej i spowalnia jego przepływ
Zoptymalizowany kształt paleniska skonstruowany przy pomocy modelu aerodynamicznego
 • Najmasywniejszy materiał akumulacyjny na rynku carcon, jest aż o 100% solidniejszy niż w starszych modelach. Posiada również znacznie większą zdolność akumulacji, akumuluje ciepło aż 12 godzin
 • Nowa, aktywna struktura carconu zatrzymująca drobne nieczystości, które dopala
 • Narożne przeszklenie z jednoczęściową szbą giętą i uchwytem pokrytym prawdziwą skórą
 • Szerokokątny format drzwi z czarnym podbarwieniem szyby
 • Dolot powietrza z zewnątrz, umożliwiający podłączenie elektronicznej regulacji spalania
 • Prosta regulacja jednym elementem regulacyjnym
 • Możliwość zamówienia czterostronnej ramy montażowej z kątem 90 stopni

WKŁAD KOMINKOWY BEF FLAT V 4 L

WKŁAD KOMINKOWY BEF FLAT V 4 L
Nowa linia kominków, która jest zwiastunem kolejnego kierunku w branży wkładów kominkowych, charakteryzuje się mocą 3 do 8 kW oraz dużym formatem przeszklenia. Główną zaletą tych modeli jest pełny widok ognia oraz zoptymalizowana moc dla budynków niskoenergetycznych.

Dzięki głębokości wynoszącej tylko 376mm obudowy nie wymagają już dużych przestrzeni, natomiast opcja zawieszenia na ścianie i wymiary otwierają nowe możliwości i kierunki rozwoju w zakresie designu futurystycznego. Wymiary Flat nie będą stanowiły problemu nawet w przypadku najbardziej oszczędnych projektów.

Palenisko w wielobarwnym opracowaniu charakteryzuje się nie tylko znacznie lepszymi parametrami z technicznego punktu widzenia, ale także ogólnego przebiegu spalania z naciskiem na stronę wizualną ognia. Wyjątkowość i dopracowanie całej linii podkreśla sprawność sięgająca aż 85% oraz fakt, że kominki linii Flat spełniają najbardziej rygorystyczne normy ekologiczne i techniczne.
W zalecanym opracowaniu podstawowym palenisko i deflektor są koloru białego, natomiast ściany wkłady kominkowego koloru czarnego. Kolor biały odbija fale cieplne a kolor czarny je pochłania. Zastosowanie tej zasady w praktyce wpłynęło na całkowicie nowe spojrzenie na ogień oraz stronę wizualną ognia. Wkłady kominkowe linii Flat uwzględniają fakt, że każdy komin jest inny i ustawienie fabryczne urządzenia nie zawsze musi być odpowiednie. Dlatego w przypadku niniejszej linii po raz pierwszy zastosowano rewolucyjny system ustawienia deflektora, dzięki któremu wkład kominkowy można dostosować zarówno do komina, jak i do swoich potrzeb.

Zmiana procesu sterowania doprowadzenia powietrza i tym samym całego procesu spalania przyczyniła się do powstania kominka Flat, którego sterowanie umożliwia absolutną władzę nad ogniem. Dopracowany system rozprowadzania powietrza zmniejsza czas reakcji palenia do minimum. Dlatego każda zmiana jest natychmiast odczuwalna i widoczna. Kolejną znaczącą zmianą na lepsze jest czytelne położenie sterownika doprowadzenia powietrza. Wszyscy spotkaliśmy się z sytuacją, kiedy klient końcowy nie jest w stanie określić w trakcie rozmowy telefonicznej – co robi wkład kominkowy i jak jest ustawiony. W przypadku wkładów kominkowych Flat takich problemów nie będzie. Równocześnie przerobiliśmy krócieć doprowadzenia powietrza, aby jego montaż nie był aż tak trudny.

Wszystkie nasze przeróbki opieramy na tradycji i doświadczeniu naszych przodków. Dzięki zmianom przeprowadzonym w bardzo odpornych urządzeniach nowej linii oraz zastosowaniu najnowocześniejszych technologii podczas spawania powstały doskonałe wkłady linii Flat do systemów akumulacyjnych. Oznacza to, że stworzyliśmy wkłady kominkowe do systemów akumulacyjnych i ciągów kominowych dla domów niskoenergetycznych. W związku z powyższy nie będzie już problemu z klientem, który chce wkład kominkowy z mocą wielokrotnie przewyższającą parametry domu.

Napisz do nas aby otrzymać bezpłatną wycenę:

   CENTRUM KOMINKOWE

   Instalujemy kominki w mieszkaniach i domach na obszarze Szczecina i okolic. Zadzwoń do nas lub napisz. Sprawimy, że kominek w salonie nada blasku Twojemu życiu!

   DANE KONTAKTOWE

   Szczecińskie Centrum Kominkowe,
   ul. Santocka 39 budynek G
   70-083 Szczecin
   Kom: 577 941 236
   E-mail: biuro@centrumkominkowe.com