Kominki wolnostojące w Szczecinie

kominki Defro Home

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ KOMINEK NA DREWNO?

Proste, designerskie i efektywne - takie są właśnie kominki wolnostojące dostępne w naszym Centrum Kominkowym! Oferowane w różnych rozmiarach i o różnej mocy, pozwalają skutecznie ogrzewać pomieszczenia i stanowią designerski element wystroju.  Każdy dostępny u nas piec wolnostojący oddaje ciepło całą swoją powierzchnią, także przewodem kominowym, odprowadzającym spaliny.
PRZEZNACZENIE
Kominki wolnostojące na drewno są chętnie wybierane przez osoby ceniące minimalizm. Taki niezależny kominek nie zajmuje tyle miejsca, co model do zabudowy, a daje taką samą wizję ognia. Wskazany jest również w przypadku, gdy liczy się szybki montaż i niemal natychmiastowy dostęp do ciepła. 
Kominki wolnostojące w Szczecinie oferowane przez nasze Centrum Kominkowe, cieszą się niebywałą popularnością wśród młodych klientów, ale nie tylko. Doceniają je również osoby poszukujące nowoczesnych, nieoczywistych rozwiązań. Wszystko za sprawą ich możliwości i łatwości montażu. Są bardzo uniwersalne i nadają się do każdego wnętrza, a dzięki swojej charakterystyce, pozwalają na błyskawiczną realizację marzenia o kominku nawet w domu, który stoi już od kilku lat.

ZALETY

 • najwyższa jakość wykonania
 • nowoczesny wygląd, dopasowany do Twojego wnętrza
 • szerokie możliwości doboru mocy urządzenia
 • dobre wykorzystanie ciepła
 • lekka konstrukcja
 • elastyczność w projektowaniu wnętrz
 • prosty i szybki montaż (nawet w 1 dzień!)
 • minimalne wymagania techniczne - kanał do odprowadzania spalin
 • brak konieczności uzyskania pozwolenia na budowę
 • ekologiczny proces spalania

  Kominki wolnostojące    na drewno w Szczecinie

Piecyki, które znajdziesz w naszej ofercie, pochodzą od sprawdzonych producentów, obecnych na rynku już od wielu lat. Ich kominki wolnostojące cieszą się ogromną renomą. Szeroki wybór umożliwia dobranie idealnego rozwiązania do swoich potrzeb i możliwości. Nowoczesne kominki wolnostojące potrafią wygenerować sporo ciepła, nawet z niewielkiej ilości paliwa. A samo paliwo także może być różne.

NASZE MARKI KOMINKÓW WOLNOSTOJĄCYCH

Arysto
BEF Home
Hajduk
logo kratki pro
Spartherm logo

Kominki wolnostojące na drewno to optymalne, ekspresowe i uniwersalne rozwiązanie, aby cieszyć się ciepłem żywego ognia. 

Wyjątkowe kominki wolnostojące, które możesz u nas nabyć, wykonane są z trwałych, odpornych na ciepło materiałów, co gwarantuje, że posłużą przez wiele lat. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i zakładaniu kominków różnego rodzaju. Doskonale wiemy, jak się za to zabrać i zrobić to skutecznie oraz szybko, dlatego decydując się na nasze usługi, masz pewność, że wszystko będzie tak, jak sobie tego zażyczysz. Zapraszamy każdego zainteresowanego do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Posiadamy bardzo szeroki wybór kominków wolnostojących w Szczecinie. Gwarantujemy wysoką jakość obsługi – nie zwlekaj dłużej, skontaktuj się z nami już dziś.

   CENTRUM KOMINKOWE

   Instalujemy kominki w mieszkaniach i domach na obszarze Szczecina i okolic. Zadzwoń do nas lub napisz. Sprawimy, że kominek w salonie nada blasku Twojemu życiu!

   DANE KONTAKTOWE

   Szczecińskie Centrum Kominkowe,
   ul. Santocka 39 budynek G
   70-083 Szczecin
   Kom: 577 941 236
   E-mail: biuro@centrumkominkowe.com