Kominek z płaszczem wodnym w Szczecinie

Kominki, które dzięki specjalnej konstrukcji lepiej wykorzystują wytwarzane ciepło od kominków tradycyjnych. Występują w wielu różnych modelach, rozmiarach, klasach energetycznych i specyfikacjach.

JAK DZIAŁA KOMINEK Z PŁASZCZEM WODNYM?

Między 2 ścianami korpusu, niemal dookoła całej komory spalania, przepływa woda. W ten sposób gromadzone jest ciepło i transportowane do instalacji i grzejników.

ZALETY

 • funkcjonalność
 • bezpieczeństwo eksploatacji
 • wysoka wydajność
 • łatwość użytkowania

PRZEZNACZENIE

 • domy jednorodzinne
 • jako jedyne lub dodatkowe źródło ciepła
Kominek jest marzeniem wielu osób, które planują lub są w trakcie budowy domu. Jeśli poszukujesz takiego rozwiązania do swojego projektu, to doskonale trafiłeś. Nasza firma sprzedaje i instaluje kominki z płaszczem wodnym w Szczecinie i jego okolicach. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, wysokiej jakości produkty, krótki czas realizacji i atrakcyjne ceny. Dzięki zastosowaniu wyjątkowej technologii, jaką jest płaszcz wodny, kominek nie tylko nagrzewa pomieszczenie, ale także wodę dostarczaną do grzejników w całym domu. Takie rozwiązanie jest zatem inne niż w przypadku kominka tradycyjnego i uznawane za bardziej wydajne. Ta metoda umożliwia stosowanie go jako jedyne źródło ciepła w domu. Korzystając z usług naszej firmy, bez problemu znajdziesz odpowiedni model dla siebie. Mamy bardzo szeroki wybór różnych rozmiarów i wzorów, co ułatwi dobranie takiego kominka, który najbardziej będzie pasować do wnętrza.

Wyjątkowy kominek z płaszczem wodnym w Szczecinie

Mamy wieloletnie doświadczenie i wiedzę, które wynikają z naszej długiej obecności na rynku. Doskonale wiemy, co robimy, dlatego możesz nam zaufać - Twój kominek będzie idealnie dopasowany do Twoich wymagań i potrzeb, a także będzie świetnie się prezentował. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do skorzystania z naszych usług. W razie jakichkolwiek pytań prosimy natomiast o kontakt - nasi specjaliści z chęcią udzielą na
kominki z płaszczem wodnym

NASZE MARKI KOMINKÓW Z PŁASZCZEM WODNYM

Arysto
BEF Home
Defro
Hajduk
logo kratki pro
Spartherm logo

   CENTRUM KOMINKOWE

   Instalujemy kominki w mieszkaniach i domach na obszarze Szczecina i okolic. Zadzwoń do nas lub napisz. Sprawimy, że kominek w salonie nada blasku Twojemu życiu!

   DANE KONTAKTOWE

   Szczecińskie Centrum Kominkowe,
   ul. Kolumba 6
   70-035 Szczecin
   Kom: 577 941 236
   E-mail: biuro@centrumkominkowe.com
   © Centrum Kominkowe Szczecin 2021. All Rights Reserved. .