Systemy kominowe Szczecinie

kominy-stalowe-szczecin

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ KOMINY STALOWE?

Wysokiej jakości kominy ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej to idealne rozwiązanie, gdy w mieszkaniu lub domu nie ma możliwości podpięcia pod istniejący system spalinowy. Dziś nawet w takich warunkach realizacja kominka jest możliwa! Wysokiej jakości, zewnętrze kominy systemowe sprawdzą się w takich warunkach perfekcyjnie.
PRZEZNACZENIE
Centrum Kominkowe w Szczecinie współpracuje ze sprawdzonymi producentami kominów zewnętrznych i systemów kominowych, dzięki którym w każdych warunkach jest możliwość zrealizowania kominka na drewno, pieca na pellet lub kominkowego systemu grzewczego zasilanego gazem. Wysoka jakość stali sprawia, że rozwiązania takie są trwałe, odporne na warunki atmosferyczne  i estetyczne, wspierając efektywność całej instalacji i pozwalając na to, by każdy mógł korzystać z zalet wybranego kominka w Szczecinie, niezależnie od tego czy istnieje dostęp do systemu wentylacyjnego w konkretnym obiekcie. 

ZALETY

 • najwyższej jakości stal kwasoodporna i nierdzewna
 • szeroki wachlarz zastosowań (kominki na drewno, piece na paliwa stałe, kominki gazowe)
 • systemy kominowe zgodne z normą EN-PN 1856
 • bogaty katalog kształtów i wielkości, dzięki któremu możliwa jest realizacja w każdym budynku
 • nowoczesny, uniwersalny design
 • możliwość skorzystania z kompleksowej usługi - montaż wybranego kominka wraz z kominem stalowym 

Kominy stalowe w Szczecinie

Systemy kominowe ze stali to nowoczesne i bardzo funkcjonalne rozwiązanie dla mieszkań, domów i biur, w których włączenie się do istniejącego kanału spalinowego jest niemożliwe. Teraz nie stanowi to przeszkody dla montażu kominka. Stalowe kominy wykonane w najwyższej jakości stali, odpornej na warunki atmosferyczne pozowała uzyskać trwałe, wytrzymałe i niezwykle funkcjonalne rozwiązanie na wiele lat. 

NASZE MARKI KOMINKÓW DO KOMINÓW STALOWYCH

Arysto
BEF Home
Hajduk
logo kratki pro
Spartherm logo

Systemy kominowe ze stali w Szczecinie to niezawodne wsparcie! 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kompleksowe rozwiązania nie tylko w  zakresie samych kominów, instalacji kominkowych z płaszczem wodnymi i pieców wolnostojących, ale też instalacji wentalacyjno - spalinowych, które są do tego niezbędne. Brak możliwości podłączenia do istniejącego komina już nie musi stanowić przeszkody do tego, by cieszyć się pięknym kominkiem! Systemy kominowe, na które składają się kompleksowe rozwiązania - kominy ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej, systemy kominów izolowanych, dedykowane nasady kominowe, przedłużenia kominów, dostępne w naszej ofercie, pozwolą zrealizować indywidualnie dopasowaną instalację, która przez długi czas efektywnie będzie umożliwiać Wam korzystanie z zalet wybranego kominka. Realizujemy montaż kominów zewnętrznych na terenie Szczecina i w jego okolicy. Chcecie sprawdzić, czy dojedziemy do Was i czy możemy zaoferować Wam nasze usługi? Napiszcie do nas, a chętnie odpowiemy na to i wiele innych pytań!

   CENTRUM KOMINKOWE

   Instalujemy kominki w mieszkaniach i domach na obszarze Szczecina i okolic. Zadzwoń do nas lub napisz. Sprawimy, że kominek w salonie nada blasku Twojemu życiu!

   DANE KONTAKTOWE

   Szczecińskie Centrum Kominkowe,
   ul. Santocka 39 budynek G
   70-083 Szczecin
   Kom: 577 941 236
   E-mail: biuro@centrumkominkowe.com