Kominki i piece na pellet w Szczecinie

kominki-na-pellet

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ KOMINEK NA PELLET?

Zasilane ekologicznym pelletem kominki  do zabudowy i piece wolnostojące to rozwiązanie, które z wielu względów stało się popularne w krajach skandynawskich, a dziś wybiera je coraz więcej klientów w Polsce. Mają wiele zalet, dzięki którym są konkurencyjne nie tylko dla kominków na drewno, ale też pieców opalanych gazem czy kominków elektrycznych. Warto je poznać, wybierając idealny kominek do swojego domu. 
PRZEZNACZENIE
Decydując się na kominek na pellet lub piec wolnostojący zasilany pelletem, Szczecińskie Centrum Kominkowe zapewnia dostęp do szerokiej gamy rozwiązań, wśród których na pewno znajduje się propozycja dla każdego. Nowoczesne kominki na pellet do zabudowy, wolnostojące, klasyczne piecyki i modele z płaszczem wodnym, pozwolą nie tylko szybko ogrzać dom, mieszkanie czy lokal usługowy, ale też uzyskać stały komfort cieplny. Przede wszystkim jednak staną się niepowtarzalną ozdobą każdego pomieszczenia, spełniając marzenie o kominku, idealnie dopasowanym do współczesnego stylu życia. 

ZALETY

 • wiele wariantów, dopasowanych do potrzeb użytkowników
 • nowoczesny design
 • ekologiczne paliwo i proces spalania
 • wysoka efektywność energetyczna
 • spalanie wolne od kreozytu
 • zautomatyzowana obsługa
 • mniej popiołu i łatwiejsze czyszczenie, niż w kominkach na drewno
 • ekologiczny proces spalania
 • pellet wymaga mniej miejsca i jest lżejszy niż drewno

Kominki i piece na pellet w Szczecinie

Z dbałości nie tylko o zasoby środowiska naturalnego, ale także o jakość życia człowieka, warto postawić na pellet, który pozyskiwany jest z odpadów po obróbce drewna. To ekologiczne paliwo, które pozwala osiągnąć efektywność energetyczną niemal identyczną, jak tradycyjne drewno, dzięki czemu ogrzewa równie intensywnie! Generuje jednocześnie mniej zanieczyszczeń, popiołu i w trakcie spalania pelletu nie gromadzi się kreozyt, co pozwala oszczędzić sporo czasu i zadbać o bezpieczeństwo. 

NASZE MARKI KOMINKÓW I PIECÓW NA PELLET

Arysto
BEF Home
Hajduk
logo kratki pro
Spartherm logo

Kominki i piece na pellet - z dbałości o środowisko i własny komfort

Pozyskiwany z odpadów z obróbki drewna pellet jest ekologicznym, tanim i sprawdzonym źródłem ciepła. Przechowywanie go w odpowiednich warunkach - w ekonomicznych, łatwych do przenoszenie opakowaniach, w pomieszczeniach wolnych od wilgoci, gwarantuje niemal bezobsługowe, efektywne spalanie i ciepło płynące z naturalnego spalania. Dostępne w wielu wariantach kominki na pellet Szczecin pozwalają zaadoptować na potrzeby wnętrza zarówno modele wolnostojące, jak i do zabudowy z możliwością indywidualnego doboru konkretnych rozwiązań. Wkłady na pellet do zabudowy dają dodatkowo szeroki wachlarz możliwości wykończenia, w zależności od gustu, potrzeb i budżetu każdego klienta. Kominki na pellet z płaszczem wodnym to z kolei idealne rozwiązanie, gdy kominek się stać głównym źródłem zasalania całej instalacji grzewczej. Dostępne w ofercie naszego Centrum Kominkowego w Szczecinie kominki i piece na pellet to ekonomiczne, dostosowane do potrzeb mieszkańców rozwiązanie, które dodatkowo wzbogaca przestrzeń i sprawia, że pojęcie domu nabiera zupełnie innego znaczenia.  

   CENTRUM KOMINKOWE

   Instalujemy kominki w mieszkaniach i domach na obszarze Szczecina i okolic. Zadzwoń do nas lub napisz. Sprawimy, że kominek w salonie nada blasku Twojemu życiu!

   DANE KONTAKTOWE

   Szczecińskie Centrum Kominkowe,
   Aleja Piastów 40 C
   70-065 Szczecin
   Kom: 577 941 236
   E-mail: biuro@centrumkominkowe.com