Kominek tradycyjny w Szczecinie

Kominki o klasycznej, prostej konstrukcji. Są funkcjonalne i wygodne w obsłudze. Uzyskują dużą moc nominalną i wydajność pracy. Występują w wielu różnych modelach, rozmiarach i specyfikacjach.

JAK DZIAŁA KOMINEK POWIETRZNY?

Powietrze dostaje się do kominka przez kratki kominkowe. Następnie opływa gorący wkład grzewczy i – ogrzane – powraca do pomieszczenia.

ZALETY

 • wytwarzają dużą ilość ciepłego powietrza
 • szybko ogrzewają pomieszczenie w krótkim czasie

PRZEZNACZENIE

Do starego budownictwa oraz do pomieszczeń o dużych stratach cieplnych.

Nasza firma zajmuje się sprzedażą kominków tradycyjnych w Szczecinie i nie tylko. Kominek to z kolei marzenie wielu posiadaczy domów i mieszkań. Oferujemy szeroki wachlarz modeli w rozmaitych wzorach i rozmiarach, aby każdy znalazł coś dla siebie. Dzięki nam i naszym usługom z łatwością sprawisz, że kominek pojawi się w Twoim domu. Tradycyjne kominki powietrzne to takie, które kojarzą się wielu osobom z dzieciństwem. Doskonały design, minimalizm i dystrybucja ciepła - to wszystko ma znaczenie dla klientów. Wykonanie z wysokiej klasy, trwałych materiałów z całą pewnością sprawi, że wybrane produkty będą służyć przez wiele lat. Nowoczesne spojrzenie na tradycyjny kominek sprawia, że wpasuje się on w zasadzie w każdy rodzaj wnętrza, niezależnie od stylu, w jakim zostało ono urządzone. Jest łatwy w konserwacji i obsłudze, co jest jego dodatkową zaletą.

Postaw na wysokiej jakości kominki w Szczecinie

U nas z całą pewnością znajdziesz swój wymarzony kominek. Szczecin to miasto, w którym znajduje się nasza firma, jednak instalujemy kominki także w jego okolicach. Dzięki nam Twój dom zyska nie tylko wyjątkowe źródło ogrzewania, ale także zupełnie nowy i bardzo atrakcyjny element wystroju, który spodoba się każdemu. Doskonale znamy się na swoim fachu, dlatego możemy zagwarantować wysoką jakość obsługi. Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkich zainteresowanych - nasi specjaliści z chęcią udzielą wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie pytania.
kominki powietrzne

NASZE MARKI KOMINKÓW POWIETRZNYCH

Arysto
BEF Home
Defro
Hajduk
logo kratki pro
Spartherm logo

   CENTRUM KOMINKOWE

   Instalujemy kominki w mieszkaniach i domach na obszarze Szczecina i okolic. Zadzwoń do nas lub napisz. Sprawimy, że kominek w salonie nada blasku Twojemu życiu!

   DANE KONTAKTOWE

   Szczecińskie Centrum Kominkowe,
   ul. Kolumba 6
   70-035 Szczecin
   Kom: 577 941 236
   E-mail: biuro@centrumkominkowe.com
   © Centrum Kominkowe Szczecin 2021. All Rights Reserved. .