Kominki tradycyjne powietrzne w Szczecinie

kominki Hajduk

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ KOMINEK POWIETRZNY?

Popularne, tradycyjne kominki powietrzne do zabudowy to projekty o klasycznej, prostej konstrukcji. 
Są funkcjonalne i wygodne w obsłudze. Uzyskują dużą moc nominalną i wydajność pracy. Występują w wielu różnych modelach, rozmiarach dlatego właśnie są tak chętnie wybierane przez klientów. 
PRZEZNACZENIE
Powietrzne kominki tradycyjne idealnie nadają się się do starego budownictwa oraz do pomieszczeń o dużych stratach cieplnych, ale nie tylko. Dzięki naszym usługom z łatwością sprawisz, że kominek powietrzny pojawi się w Twoim domu. Tradycyjne kominki kojarzą się wielu osobom z dzieciństwem. Doskonały design, minimalizm i dystrybucja ciepła - to wszystko ma znaczenie. Wykonanie z wysokiej klasy, trwałych materiałów z całą pewnością sprawi, że wybrane produkty będą służyć przez wiele lat. Nowoczesne spojrzenie na tradycyjny kominek na drewno sprawia, że wpasuje się on w zasadzie w każdy rodzaj wnętrza, niezależnie od stylu, w jakim zostało ono urządzone. Jest łatwy w konserwacji i obsłudze, co jest jego dodatkową zaletą.

ZALETY

 • uniwersalne rozwiązanie do starej i nowej zabudowy
 • duża wydajność cieplna
 • bogaty katalog kształtów, wielkości i frontów
 • szeroki wachlarz możliwości wykończenia
 • minimalne wymagania techniczne - kanał do odprowadzania spalin
 • brak konieczności uzyskania pozwolenia na budowę
 • ekologiczny proces spalania
 • niepowtarzalny klimat

Kominki powietrzne w Szczecinie

Znane od wieków źródło ciepła, jakim jest drewno stanowi idealne rozwiązanie dla znacznej części klientów. Tworzy niesamowitą atmosferę w mieszkaniach, domach, restauracjach i biurach, otulając przyjemnym ciepłem, które jest uwalniane zaraz po rozpaleniu ognia. Nowoczesna technologia i najlepsze rozwiązania konstrukcyjne oraz materiałowe sprawiają, że tradycyjne kominki Szczecin oferują niezwykłą trwałość, ciesząc efektywnym ogrzewaniem przez wiele lat.  kominki na drewno pozwalają na indywidualny dobór rozwiązań, które nie tylko zaspokajają potrzebę komfortu oraz bezpieczeństwa, ale też są pewnym, stałym, a także ekonomicznym sposobem ogrzewania dla każdego.

NASZE MARKI KOMINKÓW TRADYCYJNYCH POWIETRZNYCH

Arysto
BEF Home
Hajduk
logo kratki pro
Spartherm logo

Postaw na wysokiej jakości kominki powietrzne w Szczecinie - to sprawdzone rozwiązanie dla każdego! 

Nasza firma zajmuje się sprzedażą kominków tradycyjnych w Szczecinie i nie tylko. Kominek to z kolei marzenie wielu posiadaczy domów i mieszkań. Oferujemy szeroki wachlarz modeli w rozmaitych wzorach i rozmiarach, aby każdy znalazł coś dla siebie. Dzięki nam i naszym usługom z łatwością sprawisz, że kominek pojawi się w Twoim domu. Tradycyjne kominki powietrzne to takie, które kojarzą się wielu osobom z dzieciństwem. Doskonały design, minimalizm i dystrybucja ciepła - to wszystko ma znaczenie dla klientów. Wykonanie z wysokiej klasy, trwałych materiałów z całą pewnością sprawi, że wybrane produkty będą służyć przez wiele lat. Nowoczesne spojrzenie na tradycyjny kominek sprawia, że wpasuje się on w zasadzie w każdy rodzaj wnętrza, niezależnie od stylu, w jakim zostało ono urządzone. Jest łatwy w konserwacji i obsłudze, co jest jego dodatkową zaletą.

   CENTRUM KOMINKOWE

   Instalujemy kominki w mieszkaniach i domach na obszarze Szczecina i okolic. Zadzwoń do nas lub napisz. Sprawimy, że kominek w salonie nada blasku Twojemu życiu!

   DANE KONTAKTOWE

   Szczecińskie Centrum Kominkowe,
   ul. Santocka 39 budynek G
   70-083 Szczecin
   Kom: 577 941 236
   E-mail: biuro@centrumkominkowe.com