Kominki Hajduk w Szczecinie

LOGO HAJDUK
Kominek od wieków stanowi wyjątkowe miejsce w domach i mieszkaniach. To przy nim bardzo często podczas wielu ważnych okazji i świąt zbierają się członkowie rodziny i przyjaciele. Jego blask i ciepło mają w sobie coś wyjątkowego, co sprawia, że jesteśmy spokojniejsi, bardziej odprężeni i łatwiej nam odpocząć. Po dziś dzień wiele osób pragnie kominka w swoim mieszkaniu, a firma Hajduk i wyroby jej produkcji, które znajdują się w naszej ofercie - te pragnienia spełni.

Polskie kominki Hajduk - wysoka jakość i piękny design

Firma Hajduk jest obecnie jednym z największych w naszym kraju i wschodniej części Europy producentów wysokiej klasy wkładów kominkowych. Podczas ich produkcji przedsiębiorstwo wykorzystuje tylko sprawdzone i trwałe materiały pochodzące od rzetelnych dostawców, dzięki czemu ich jakość jest na bardzo wysokim poziomie. Wśród zalet, jakie mają kominki Hajduk, znajdują się m.in.: dwupłaszczowa konstrukcja stalowo-szamotowa, która zapewnia trwałość na wiele lat, elementy konstrukcyjne wycinane i obrabiane za pomocą specjalistycznych narzędzi, które gwarantują precyzję i dokładność, dzięki czemu każdy element wkładu jest dopracowany w najmniejszych szczegółach, żaroodporne szyby ceramiczne o wytrzymałości do 800 stopni Celsjusza i wiele więcej. Producent wykorzystuje najnowocześniejsze technologie i innowacyjne rozwiązania, dzięki którym ma możliwość dostosowania wszystkich parametrów kominka do potrzeb klienta.

Opinie o kominkach Hajduk są bardzo pozytywne. Dotychczasowi klienci chwalą ich trwałość, piękny wygląd, skuteczność, a także atrakcyjną cenę. Często podkreślają też, że to wyroby zdecydowanie warte zakupu.

Jeśli jesteście zainteresowani nabyciem kominka marki Hajduk, to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści z chęcią odpowiedzą na wszystkie Wasze pytania i pomogą wybrać najodpowiedniejsze rozwiązanie, z którego na pewno będziecie zadowoleni. Postaw na sprawdzonego dostawcę wkładów kominkowych i ciesz się wyjątkowym elementem w swoim domu!
kominki Hajduk
kominki Hajdukkominki Hajdukkominki Hajduk

WYBRANE PRODUKTY HAJDUK

ARYSTO A 11

Arysto A11
Wkłady kominkowe Arysto A11 to innowacyjne konstrukcje stalowo-szamotowe wykonane z najwyższej jakości blachy o grubości 4 mm. Deflektor wermikulitowy w górnej części paleniska umożliwia lepsze wykorzystanie opału. We wkładach płaskich zastosowano podwójna szybę z czego zewnętrzna została pokryta ozdobnym dekorem. W modelach narożnych szyba podwójna została zastąpiona pojedynczą szybą pirolityczną z dekorem. Wykorzystanie takiego rozwiązania zapewnia najważniejszą w eksploatacji kominków cechę, czyli wysoką odporność termiczną oraz doskonałe właściwości optyczne. Dodatkowym atutem modeli A11 jest ich przystosowanie do rekuperacji, co czyni je dobrą propozycją do nowoczesnego budownictwa.

Specyfikacja

 • 8-13 kW
 • palenisko bezszybrowe – sterowanie procesem spalania tylko za pośrednictwem doprowadzonego powietrza
 • sprawność powyżej 80 %
 • system dopalania spalin
 • przystosowany do pracy z rekuperacją
 • deflektor wermikulitowy w górnej części paleniska
 • przelotowy wymiennik ciepła w kształcie litery A
 • podwójna szyba -wkład płaski
 • pojedyncza pirolityczna – wkład narożny

ARYSTO A10, A15 i A20

ARYSTO A10
ARYSTO A10 (szyba płaska), A15 (szyba pryzmatyczna), A20 (szyba półokrągła)

Wkłady kominkowe Arysto A10, A15 i A20 to dwupłaszczowe paleniska z zewnętrznym korpusem stalowym i wewnętrznym szamotowym. Dzięki zastosowaniu konstrukcji monolitycznej, czyli połączeniu wszystkich elementów stalowych spawem ciągłym, stanowią gwarancję wieloletniej bezawaryjnej eksploatacji, pracy ciągłej oraz skutecznej konwekcji energii do otoczenia. Dodatkowym atutem jest dolna oraz górna kurtyna powietrza zwana popularnie „systemem czystej szyby”, rozwiązanie to w znacznym stopniu niwelujące nieestetyczne osmolenie drzwiczek.

Specyfikacja

 • moc nominalna 9-14 KW
 • sterowany ręcznie szyber górny o średnicy od 180 do 200 fi
 • sterowana ręcznie przepustnica dolna o średnicy od 100 do 125 fi
 • sprawność do 80 %
 • deflektor wermikulitowy w górnej części paleniska
 • szyba pojedyncza
 • do modeli z serii A10 można domówić dowolny dodatek z serii A11 tj. podwójną szybę, dopalanie spalin, przystosowanie wkładu do pracy z rekuperacją

Napisz do nas aby otrzymać bezpłatną wycenę:

   CENTRUM KOMINKOWE

   Instalujemy kominki w mieszkaniach i domach na obszarze Szczecina i okolic. Zadzwoń do nas lub napisz. Sprawimy, że kominek w salonie nada blasku Twojemu życiu!

   DANE KONTAKTOWE

   Szczecińskie Centrum Kominkowe,
   ul. Santocka 39 budynek G
   70-083 Szczecin
   Kom: 577 941 236
   E-mail: biuro@centrumkominkowe.com