Kominki na drewno w Szczecinie

kominki Defro Home

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ KOMINEK NA DREWNO?

W zależności od potrzeb, kominek na drewno może stanowić istotny element wystroju, jak i w pełni automatyczne źródło ciepła. Wykorzystuje naturalne i ekologiczne paliwo, a także zapewnia wyjątkowy komfort, dodając każdej przestrzeni niepowtarzalnego klimatu.
PRZEZNACZENIE
Oferowane na naszej stronie internetowej kominki na drewno charakteryzują się sprawdzoną jakością, efektywnością i trwałością. Modele dostępne są w różnych wariantach, dlatego z łatwością znaleźć można produkt idealny dla Twojego domu czy mieszkania. Uniwersalność kominków na drewno sprawia, że dostępnych jest wiele systemów wykończenia tak, by kominek stał się integralna częścią Twojej przestrzeni. Realizujemy kompleksowe usługi, od wsparcia w zakresie wyboru idealnego modelu, poprzez montaż i wykończenie kominka na drewno, zgodnie z normami technicznymi i najwyższymi standardami bezpieczeństwa.

ZALETY

 • najwyższa jakość wykonania
 • nowoczesny wygląd, dopasowany do Twojego wnętrza
 • bogaty katalog kształtów, wielkości i frontów
 • szeroki wachlarz możliwości wykończenia
 • minimalne wymagania techniczne - kanał do odprowadzania spalin
 • brak konieczności uzyskania pozwolenia na budowę
 • ekologiczny proces spalania

Kominki na drewno w Szczecinie

Tradycyjne, znane od wieków źródło ciepła, jest nie tylko idealnym rozwiązaniem na ogrzanie pomieszczeń, ale urzeczywistnia wizję prawdziwego, "domowego ogniska". Nowoczesne kominki na drewno pozwalają na indywidualny dobór rozwiązań, które nie tylko zaspokajają potrzebę komfortu oraz bezpieczeństwa, ale też są pewnym, stałym, a także ekonomicznym sposobem ogrzewania mieszkań i domów.  

NASZE MARKI KOMINKÓW NA DREWNO

Arysto
BEF Home
Hajduk
logo kratki pro
Spartherm logo

Kominki na drewno to sprawdzone rozwiązanie dla każdego! 

W ofercie kominków na drewno znajdują się rozwiązania, które idealnie dopasować można do potrzeb każdego klienta. Niezależnie od tego, czy mowa o budowie czy remoncie mieszkania, a także domu, kominek na drewno to zawsze dobre rozwiązanie. Decydując się na takie rozwiązanie nie ma bowiem szczególnych wymagań technicznych. Montaż kominka na drewno w Szczecinie nie wymaga  żadnych formalności. Co więcej, ograniczeniem nie jest także metraż i specyficzny układ przestrzeni. Kominki narożne, wiele rozmiarów do wyboru, jak również sposób otwierania w wielu wariantach, pozwala bowiem dobrać produkt dla każdego. Uniwersalność kominków na drewno to także wiele możliwości aranżacyjnych i szansa na zyskanie pewnego źródła ciepła w stylu minimalistycznym, skandynawskim czy klasycznym. Wykorzystujące nowoczesne materiały i technologie kominki na drewno gwarantują pełen komfort, bezpieczeństwo i ekonomiczne źródło ciepła na długie lata. Sprawdź naszą ofertę kominków na drewno Szczecin i zyskaj idealnie dopasowane do Twoich potrzeb źródło ciepła oraz wyjątkową atmosferę w swoim domu. 

   CENTRUM KOMINKOWE

   Instalujemy kominki w mieszkaniach i domach na obszarze Szczecina i okolic. Zadzwoń do nas lub napisz. Sprawimy, że kominek w salonie nada blasku Twojemu życiu!

   DANE KONTAKTOWE

   Szczecińskie Centrum Kominkowe,
   ul. Santocka 39 budynek G
   70-083 Szczecin
   Kom: 577 941 236
   E-mail: biuro@centrumkominkowe.com