Piecyki gazowe wolnostojące w Szczecinie

kominki gazowe szczecin

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ KOMINEK GAZOWY DO ZABUDOWY?

Kominki gazowe do zabudowy to zawansowane urządzenia w klasycznej formie, które pozwalają na dowolne wykończenie i dzięki temu na idealne dopasowanie kominka do wnętrza, które ma ogrzewać. Nie wymagają od użytkownika dużego zaangażowania, takiego jak  suszenie drewna, codzienne czyszczenie popiołu i regularne odświeżanie ścian. Jak działa kominek gazowy? Wystarczy tylko jeden przycisk na pilocie i można cieszyć się ciepłem domowego ogniska.  Ciepło gromadzone jest w kanale dymowo-grzewczym, a następnie oddawane przez obudowę, dzięki czemu efektywność grzewcza kominków gazowych do zabudowy jest bardzo dobra. 
PRZEZNACZENIE
Kominki gazowe do zabudowy idealnie nadają się do wszystkich nowo budowanych budynków. Gaz jest jednym z najpopularniejszych źródeł ogrzewania w domach. Nic więc dziwnego, że na rynku dostępne są wyjątkowe kominki gazowe, które wykorzystują właśnie to paliwo. Dzięki swojej charakterystyce i łatwości w obsłudze coraz więcej osób zaczyna interesować się tymi oryginalnymi rozwiązaniami. Kominki gazowe, w Szczecinie oferowane przez naszą firmę, to wysokiej klasy elementy, które z całą pewnością spodobają się niejednemu klientowi. Są nowoczesne, eleganckie i pięknie się prezentują, a sposób, w jaki oddają ciepło, sprawia, że przyjemna temperatura utrzymuje się skutecznie w całym pomieszczeniu. Warto postawić na tak nowoczesne i oszczędne rozwiązanie, które eliminuje przymus wykorzystywania drewna opałowego lub innego rodzaju paliwa stałego. U nas z łatwością nabędziesz kominek tego typu. Posiadamy w ofercie wiele rozmiarów i wzorów do wyboru, więc każdy zainteresowany znajdzie odpowiedni dla siebie wariant, który będzie pasował do wystroju domu.


ZALETY

 • nowoczesna technologia
 • wysoka jakość materiałów i wykonania
 • szeroka gama dostępnych kształtów i rozmiarów
 • obsługa pilotem
 • nie trzeba martwić się o zapas suchego drewna
 • czyste spalanie
 • ekonomiczne w eksploatacji
 • pełna kontrola - dynamiczne rozpalanie i wygaszanie kominków i pieców 
 • brak konieczności kontroli i czyszczenia
 • kominki gazowe nie brudzą!

 Kominki gazowe do zabudowy w Szczecinie

Przygotowując się do inwestycji, jaką jest montaż kominka w domu lub w mieszkaniu, warto rozważyć rozwiązanie, jakim są kominki gazowe do zabudowy. Eksploatacja kominka zasilanego gazem jest niezwykle komfortowa, niemal bezobsługowa i ekonomiczna co sprawia, że to nowoczesne i komfortowe rozwiązanie dla całej rodziny. Kominki gazowe zapewniają przytulną atmosferę, o której tak wielu użytkowników marzy, a jednocześnie nie wymagają uwagi i zaangażowania, które towarzyszą klientom wybierającym tradycyjne kominki, opalane drewnem. Sprawdźcie ofertę Centrum Kominkowego w Szczecinie na takie właśnie rozwiązanie do Waszego domu!

NASZE MARKI KOMINKÓW GAZOWYCH DO ZABUDOWY

DRU

Wysokiej klasy kominki gazowe do zabudowy w Szczecinie

W swojej ofercie posiadamy niezawodne, nowoczesne i trwałe kominki gazowe do zabudowy, które stanowią idealną alternatywę dla klasycznych kominków opalanych węglem. Teraz możesz korzystać z niepowtarzalnej atmosfery, jaką zapewnia kominek, bez konieczności dbania o niego na co dzień. To bezpieczne, wygodne, w pełni zautomatyzowane rozwiązanie dla całej rodziny. Wybierając naszą firmę, stawiasz na profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie. Gwarantujemy szybką i precyzyjną instalację Twojego kominka gazowego do zabudowy – możesz nam zaufać. Jeśli jednak masz jakiekolwiek pytania, z chęcią na nie odpowiemy. Dzięki nam Twój salon może zyskać zupełnie nowy wygląd i a Ty będziesz się mógł cieszyć dodatkowym źródłem ciepła, które z całą pewnością przyda się podczas chłodniejszych miesięcy. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu. Postaw na profesjonalizm!

 

   CENTRUM KOMINKOWE

   Instalujemy kominki w mieszkaniach i domach na obszarze Szczecina i okolic. Zadzwoń do nas lub napisz. Sprawimy, że kominek w salonie nada blasku Twojemu życiu!

   DANE KONTAKTOWE

   Szczecińskie Centrum Kominkowe,
   ul. Santocka 39 budynek G
   70-083 Szczecin
   Kom: 577 941 236
   E-mail: biuro@centrumkominkowe.com