Piecyki wolnostojące w Szczecinie

Różnego rodzaju piece – żeliwne, stalowe, z płaszczem wodnym, na węgiel lub na pellet. Każdy znajdzie model dopasowany do swoich potrzeb i uwarunkowań projektu.

JAK DZIAŁA PIEC WOLNOSTOJĄCY?

Piec wolnostojący oddaje ciepło całą swoją powierzchnią, także przewodem kominowym odprowadzającym spaliny.

ZALETY

 • szerokie możliwości doboru mocy urządzenia
 • dobre wykorzystanie ciepła
 • lekka konstrukcja
 • elastyczność w projektowaniu wnętrz
 • prosty i szybki montaż (nawet w 1 dzień!)

PRZEZNACZENIE

Chętnie wybierane przez osoby ceniące minimalizm. Piecyk nie zajmuje tyle miejsca, co kominek, a daje taką samą wizję ognia. Wskazany również w przypadku, gdy liczy się szybki montaż.
Piecyki wolnostojące, w Szczecinie oferowane przez nas, cieszą się niebywałą popularnością. Wszystko za sprawą ich możliwości i łatwości montażu. Są bardzo uniwersalne i nadają się do każdego wnętrza, a dzięki swojej charakterystyce pozwalają na błyskawiczną realizację marzenia o kominku nawet w domu, który stoi już od kilku lat.

Piecyki – Szczecin

Piecyki, które znajdziesz w naszej ofercie, pochodzą od sprawdzonych producentów obecnych na rynku już od wielu lat, których produkty cieszą się ogromną renomą. Szeroki wybór umożliwia dobranie idealnego rozwiązania do swoich potrzeb i możliwości. Nowoczesne kominki wolnostojące potrafią wygenerować sporo ciepła nawet z niewielkiej ilości paliwa. A samo paliwo także może być różne.

Kominek wolnostojący – Szczecin

Wyjątkowe kominki wolnostojące, które możesz u nas nabyć, wykonane są z trwałych, odpornych na ciepło materiałów, co gwarantuje, że posłużą przez wiele lat. Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i zakładaniu kominków różnego rodzaju. Doskonale wiemy, jak się za to zabrać i zrobić to skutecznie oraz szybko, dlatego decydując się na nasze usługi, masz pewność, że wszystko będzie tak, jak sobie tego zażyczysz. Zapraszamy każdego zainteresowanego do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. Posiadamy bardzo szeroki wybór kominków wolnostojących w Szczecinie. Gwarantujemy wysoką jakość obsługi – nie zwlekaj dłużej, skontaktuj się z nami już dziś.
piecyki wolnostojące

NASZE MARKI PIECYKÓW WOLNOSTOJĄCYCH

BEF Home
Defro
logo kratki pro
Spartherm logo

   CENTRUM KOMINKOWE

   Instalujemy kominki w mieszkaniach i domach na obszarze Szczecina i okolic. Zadzwoń do nas lub napisz. Sprawimy, że kominek w salonie nada blasku Twojemu życiu!

   DANE KONTAKTOWE

   Szczecińskie Centrum Kominkowe,
   ul. Kolumba 6
   70-035 Szczecin
   Kom: 577 941 236
   E-mail: biuro@centrumkominkowe.com
   © Centrum Kominkowe Szczecin 2021. All Rights Reserved. .