KOMINKI CEBUD W SZCZECINIE

LOGO CEBUD

Cebud kominki

Innowacyjne rozwiązania ukłonem w stronę środowiska naturalnego, komfortu użytkowania i użyteczności, a także wyglądu. Kominki i piecyki Cebud to wysokiej jakości produkty, będące bez wątpienia jednymi z najciekawszych na rynku. Wyróżniają się przede wszystkim nawiązaniem do tradycji tego rodzaju produktów, a więc w procesie spalania wymagają użycia drewna, co ma niewątpliwie swój urok, jednak wbrew powszechnej opinii wcale nie jest mało wydajnym rozwiązaniem - wszystko za sprawą wykorzystywanych przez Cebud technologii.

Piecyki Cebud wykorzystują technologię promieniowania podczerwonego, dzięki czemu produkty wcale nie wymagają ciągłej obsługi - mogą płonąć stale, zapewniając domowi proekologiczne ogrzewania i miłą, przytulną atmosferę.

Cebud - kominki łączące tradycję z nowoczesnością

Piecyki Cebud są nie tylko estetycznie wykonane, ponieważ mogą służyć do ogrzania domu. Co więcej, dzięki wykorzystanym technologiom wymagają obsługi nie częstszej niż 1, maksymalnie 2 razy na dobę. Jest to związane z faktem, że umożliwiają jednoczesny, większy załadunek drewna, a przy tym nie tworzą sadzy na szybie czy nie generują sporych ilości popiołu.

Warto także wspomnieć, że można je stosować nawet w przypadku przerw w dostawach prądu. Pod względem ekonomicznym są kilkukrotnie tańsze w eksploatacji od gazu i węgla, a przy tym nowoczesna technologia zapewnia zminimalizowanie konwekcji powietrza, a więc także pyłów. Technologia wspiera różne systemy OZE i spełnia nowoczesne normy spalania. Przy tym ich cena jest adekwatna do jakości.
kominki cebudkominki cebudkominki cebud

WYBRANE PRODUKTY CEBUD

ARYSTO A 11

Arysto A11
Wkłady kominkowe Arysto A11 to innowacyjne konstrukcje stalowo-szamotowe wykonane z najwyższej jakości blachy o grubości 4 mm. Deflektor wermikulitowy w górnej części paleniska umożliwia lepsze wykorzystanie opału. We wkładach płaskich zastosowano podwójna szybę z czego zewnętrzna została pokryta ozdobnym dekorem. W modelach narożnych szyba podwójna została zastąpiona pojedynczą szybą pirolityczną z dekorem. Wykorzystanie takiego rozwiązania zapewnia najważniejszą w eksploatacji kominków cechę, czyli wysoką odporność termiczną oraz doskonałe właściwości optyczne. Dodatkowym atutem modeli A11 jest ich przystosowanie do rekuperacji, co czyni je dobrą propozycją do nowoczesnego budownictwa.

Specyfikacja

 • 8-13 kW
 • palenisko bezszybrowe – sterowanie procesem spalania tylko za pośrednictwem doprowadzonego powietrza
 • sprawność powyżej 80 %
 • system dopalania spalin
 • przystosowany do pracy z rekuperacją
 • deflektor wermikulitowy w górnej części paleniska
 • przelotowy wymiennik ciepła w kształcie litery A
 • podwójna szyba -wkład płaski
 • pojedyncza pirolityczna – wkład narożny

ARYSTO A10, A15 i A20

ARYSTO A10
ARYSTO A10 (szyba płaska), A15 (szyba pryzmatyczna), A20 (szyba półokrągła)

Wkłady kominkowe Arysto A10, A15 i A20 to dwupłaszczowe paleniska z zewnętrznym korpusem stalowym i wewnętrznym szamotowym. Dzięki zastosowaniu konstrukcji monolitycznej, czyli połączeniu wszystkich elementów stalowych spawem ciągłym, stanowią gwarancję wieloletniej bezawaryjnej eksploatacji, pracy ciągłej oraz skutecznej konwekcji energii do otoczenia. Dodatkowym atutem jest dolna oraz górna kurtyna powietrza zwana popularnie „systemem czystej szyby”, rozwiązanie to w znacznym stopniu niwelujące nieestetyczne osmolenie drzwiczek.

Specyfikacja

 • moc nominalna 9-14 KW
 • sterowany ręcznie szyber górny o średnicy od 180 do 200 fi
 • sterowana ręcznie przepustnica dolna o średnicy od 100 do 125 fi
 • sprawność do 80 %
 • deflektor wermikulitowy w górnej części paleniska
 • szyba pojedyncza
 • do modeli z serii A10 można domówić dowolny dodatek z serii A11 tj. podwójną szybę, dopalanie spalin, przystosowanie wkładu do pracy z rekuperacją

Napisz do nas aby otrzymać bezpłatną wycenę:

   CENTRUM KOMINKOWE

   Instalujemy kominki w mieszkaniach i domach na obszarze Szczecina i okolic. Zadzwoń do nas lub napisz. Sprawimy, że kominek w salonie nada blasku Twojemu życiu!

   DANE KONTAKTOWE

   Szczecińskie Centrum Kominkowe,
   ul. Santocka 39 budynek G
   70-083 Szczecin
   Kom: 577 941 236
   E-mail: biuro@centrumkominkowe.com