Kominki na drewno w Szczecinie

Czas na w pełni ekologiczne i jednocześnie maksymalnie funkcjonalne rozwiązania. Kominki na pellet umożliwiają stworzenie niepowtarzalnego klimatu w domowym ognisku. Zatroszcz się o otaczające nas środowisko i zmniejsz coroczne koszty związane z eksploatacją kominka w sezonie grzewczym.

Jak działa kominek na drewno

Jest to w pełni automatyczne rozwiązanie, które wykorzystuje ekologiczne paliwo, czyli pellet. Takie kominki można uruchomić, rozpalić czy chociażby wyłączyć w sposób zautomatyzowany. Nowoczesne kominki na pellet umożliwiają również zaplanowanie cyklu pracy ogrzewania.

ZALETY

 • najwyższa jakość wykonania
 • nowoczesny wygląd dopasowany do Twojego wnętrza
 • maksymalna wygoda w codziennym użytkowaniu
 • ekologiczny proces spalania

PRZEZNACZENIE

Prezentowane na naszej stronie internetowej nowoczesne kominki na drewno charakteryzują się wyjątkowymi właściwościami technicznymi. Z tego względu montuje się je przede wszystkim w domkach jednorodzinnych. Nie musisz się martwić o ich dopasowanie do stylu aranżacyjnego Twojego lokum. Asortyment Szczecińskiego Centrum Kominkowego został wypełniony po brzegi popularnymi czy też nieco bardziej nietypowymi rozwiązaniami. Realizujemy zamówienia pod wymiar i jesteśmy przekonani, że to właśnie tutaj znajdziesz wymarzony kominek na pellet. Pod Twoje drzwi dostarczymy rozwiązania grzewcze, spełniające szereg norm bezpieczeństwa. Jako doświadczeni specjaliści gwarantujemy także instalację zgodnie z obowiązującymi w Polsce przepisami.

kominki z płaszczem wodnym

NASZE MARKI KOMINKÓW NA PELLET

Arysto
BEF Home
Hajduk
logo kratki pro
Spartherm logo

Kominki na pellet od renomowanych producentów tylko u nas!

Szereg zalet wykorzystywania systemów grzewczych pracujących na ekologicznym pellecie jest możliwy do uzyskania przede wszystkim przy inwestycji w rozwiązania od znanych producentów. Liderem w sprzedaży tego typu opcji na rynek województwa zachodniopomorskiego jest nasze przedsiębiorstwo Szczecińskie Centrum Kominkowe. Od wielu lat proponujemy kominki na pellet wywodzące się z fabryk marek, cieszących się dużym zaufaniem wśród najbardziej wymagających Klientów. Idealne kominki na pellet są dzisiaj synonimem oszczędności stojącej na najwyższym poziomie. Mowa tutaj przede wszystkim o sposobie spalania ekologicznego paliwa oraz również o rachunkach za taki sposób ogrzewania. Sprawdź naszą ofertę na Szczecin i najbliższe okolice. Wspólnie wybierzemy rozwiązanie nie tylko wygodne, ale również maksymalnie praktyczne i ekologiczne. Z tego słynie nasz sklep z kominkami Szczecińskie Centrum Kominkowe.

   CENTRUM KOMINKOWE

   Instalujemy kominki w mieszkaniach i domach na obszarze Szczecina i okolic. Zadzwoń do nas lub napisz. Sprawimy, że kominek w salonie nada blasku Twojemu życiu!

   DANE KONTAKTOWE

   Szczecińskie Centrum Kominkowe,
   ul. Santocka 39 budynek G
   70-083 Szczecin
   Kom: 577 941 236
   E-mail: biuro@centrumkominkowe.com