Piece kaflowe w Szczecinie

kominek-kafle

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ KOMINEK STYLIZOWANY NA PIEC KAFLOWY?

Piece kaflowe, a w zasadzie kominki wykończone w ich stylu to produkt najwyższej jakości. Łączy w sobie efektywność tradycyjnego kominka z niepowtarzalnym designem który sprawia, że obok takiego elementy przestrzeni nie sposób przejść obojętnie. Realizowane na indywidualne zamówienie, ręcznie wykonane kafle, pozwalają tworzyć kształty i wzory maksymalnie dopasowane do Twoich potrzeb! 

PRZEZNACZENIE
Kominki z tradycyjnym wykończeniem w stylu pieców kaflowych, łączą w sobie wszystko, co dziś ważne dla wielu klientów naszego Centrum Kominkowego. Najwyższa jakość materiałów, ręcznie robione, unikatowe kafle, nowoczesna technologia i design gwarantujący niepowtarzalny efekt na wiele lat! Decydując się na piec kaflowy w domu, mieszkaniu czy siedzibie firmy zyskać można znacznie więcej niż tylko sprawdzone źródło ciepła!

ZALETY

 • unikatowy projekt, dopasowany do Twoich potrzeb
 • najwyższa jakość ręcznie produkowanych kafli
 • możliwość obserwacji ognia
 • wysoka sprawność energetyczna
 • unikatowy design
 • szeroki wybór kształtów i kolorów
 • tradycyjna technologia połączona z nowoczesnymi rozwiązaniami 

Piece kaflowe w Szczecinie

Szukasz czegoś więcej niż kominek? Chcesz cieszyć się ciepłem płynącym z paleniska a jednocześnie zyskać niepowtarzalny, designerski dodatek, który sprawi, ze Twój dom lub mieszkanie nabierze wyjątkowego charakteru? Nowoczesne kominki stylizowane na piece kaflowe w stylu retro, to idealna propozycja dla Ciebie. Realizacja pieca kaflowego od początku do końca dostosowane jest do indywidualnych potrzeb. Kształt pieca, jego wysokość, kolor, wielkość i wzór kafli, dekory - to wszytsko zależy od tego, jak w marzeniach klienta wygląda jego idealny kominek.

ZOBACZ INSPIRACJE I NASZE REALIZACJE

NASZE MARKI KOMINKÓW STYLIZOWANYCH NA PIECE KAFLOWE

DRUArystologo kratki proHajduk

Kominki a`la tradycyjne piece kaflowe pokochali projektanci na całym świecie!

Osobom, które cenią spersonalizowane rozwiązania, są odważne i doceniają niepowtarzalny urok, który kryje się w designie odświeżającym tradycję z pewnością spodoba się to, co oferuje kominek stylizowany na piec kaflowy. Jego niezaprzeczalną zaletą jest fakt, że adoptuje styl retro do możliwości, jakie oferuje nowoczesna technologia, a dzięki temu pozwala cieszyć się z obserwacji ognia w klimacie przywodzącym na myśl uroki przeszłości. Piece kaflowe Szczecin to także realizacje skoncentrowane na dbałości o każdy detal, z ręcznie opracowanymi kaflami, z których każda stanowi niewielkie dzieło sztuki. Razem współtworzą kompozycję pokreśloną zindywidualizowanymi dekorami, kolorem i kształtem, których formę ogranicza jedynie wyobraźnia! Łącząc w takich projektach efektywność cieplną z dogłębnym zrozumieniem potrzeb klientów nasze Szczecińskie Centrum Kominkowe gwarantuje efekt, który zaskakuje za każdym razem!

   CENTRUM KOMINKOWE

   Instalujemy kominki w mieszkaniach i domach na obszarze Szczecina i okolic. Zadzwoń do nas lub napisz. Sprawimy, że kominek w salonie nada blasku Twojemu życiu!

   DANE KONTAKTOWE

   Szczecińskie Centrum Kominkowe,
   ul. Santocka 39 budynek G
   70-083 Szczecin
   Kom: 577 941 236
   E-mail: biuro@centrumkominkowe.com