Piecyki gazowe wolnostojące w Szczecinie

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ PIECYK GAZOWY WOLNOSTOJĄCY?

Nowoczesne, ekologiczne i przede wszystkim skuteczne w uwalnianiu ciepła piecyki gazowe wolnostojące stają się coraz bardziej popularne wśród naszych klientów. Instalacja takiego właśnie kominka gazowego, wolnostojącego ma szereg zalet, wśród których prosty i błyskawiczny montaż wydaje się być najważniejszy.  Kominki gazowe maja jednak do zaoferowania znacznie więcej! 
PRZEZNACZENIE
Piecyki gazowe wolnostojące łączą w sobie wszystkie zalety kominków zasilanych paliwem gazowym z niezwykłą funkcjonalnością klasycznej "kozy". Charakteryzują się nowoczesnym designem, wysokim bezpieczeństwem i trwałością, która sprawia, że są pewnym źródłem ciepła przez wiele lat. Efektywnie ogrzewają, oddając ciepło całą powierzchnią piecyka, dzięki czemu szybko zapewniają komfort cieplny, którym można sterować z poziomu pilota. Wybierając piecyk gazowy wolnostojący nie ma potrzeby martwić się o zapas drewna, to gdzie je magazynować i jak sprawić, by było suche. Kominki gazowe nie wymagają systematycznego czyszczenia, gdyż proces spalania nie generuje żadnych materiałów wtórnych. To ekonomiczne, nowoczesne i efektywne piece, które stanowią świetna alternatywę dla klasycznych kominów nawet tam, gdzie nie ma możliwości podpięcia do instalacji gazowej.  

ZALETY

 • nowoczesna technologia
 • wysoka jakość materiałów i wykonania
 • szeroka gama dostępnych kształtów i rozmiarów
 • zasilane gazem z  sieci lub z butli gazowej
 • łatwość instalacji i demontażu
 • ekonomiczne w eksploatacji
 • pełna kontrola - dynamiczne rozpalanie i wygaszanie kominków i pieców 
 • brak konieczności kontroli i czyszczenia
 • kominki gazowe nie brudzą!

  Piecyki gazowe wolnostojące w Szczecinie

Piecyki gazowe wolnostojące w Szczecinie oferowane w naszym Centrum Kominkowym, cieszą się bardzo dużą popularnością. Wszystko za sprawą ich możliwości i łatwości montażu. Są bardzo uniwersalne i nadają się do każdego wnętrza, a dzięki swojej charakterystyce, pozwalają na błyskawiczną realizację marzenia o kominku nawet w domu, który stoi już od kilku lat. Paliwo gazowe jest ekologicznym i pewnym źródłem ciepła, a sterylność jego wykorzystania i łatwość obsługi sprawiają, że piecyki gazowe to idealne rozwiązanie dla współczesnych odbiorców.

NASZE MARKI PIECYKÓW GAZOWYCH WOLNOSTOJĄCYCH

DRU

Piecyki gazowe wolnostojące to idealny sposób na ogorzenia każdego pomieszczenia!

Piecyki wolnostojące zasilane gazem, które znajdziesz w naszej ofercie, pochodzą od sprawdzonych producentów obecnych na rynku już od wielu lat, których produkty cieszą się ogromną renomą. Szeroki wybór umożliwia dobranie idealnego rozwiązania do swoich potrzeb i możliwości. Nowoczesne kominki wolnostojące potrafią wygenerować sporo ciepła nawet z niewielkiej ilości paliwa i tego skąd ono pochodzi. Brak możliwości podłączenia do sieci nie jest dziś przeszkodą! Modele zasilane z butli są równie funkcjonalne i ekonomiczne. Ogromną zaletą piecyków gazowych wolnostojących jest w pełni zautomatyzowana obsługa, która sprawia, że czas pracy piecyka gazowego można idealnie dopasować do własnej aktywności, a  dzięki temu osiągnąć maksymalna efektywność przy racjonalnym koszcie eksploatacji. Fakt, ze spalanie gazu nie powoduje powstawania popiołu i nie brudzi, tylko podwyższa komfort użytkowania kominków gazowych.  

 

   CENTRUM KOMINKOWE

   Instalujemy kominki w mieszkaniach i domach na obszarze Szczecina i okolic. Zadzwoń do nas lub napisz. Sprawimy, że kominek w salonie nada blasku Twojemu życiu!

   DANE KONTAKTOWE

   Szczecińskie Centrum Kominkowe,
   ul. Santocka 39 budynek G
   70-083 Szczecin
   Kom: 577 941 236
   E-mail: biuro@centrumkominkowe.com