Kominki Sparthern w Szczecinie

Spartherm logo

Spartherm kominki

Kominki Spartherm są kwintesencją wysokiej jakości i niesamowitego wzornictwa, które nieprzypadkowo przyczyniły się do rosnącej popularności tej marki. Są szczególnie polecane przez miłośników nowoczesnego wzornictwa, a także nietuzinkowych rozwiązań. Innowacyjne rozwiązania oraz ciekawe podejście do wykonywanych projektów sprawiły, że obecnie Spartherm to producent będący jednym z liderów na rynku. Pozytywne opinie użytkowników oraz cena adekwatna do jakości tym bardziej zachęcają do skorzystania z oferty tej marki. Warto wiedzieć, że asortyment przedsiębiorstwa jest wyjątkowo zróżnicowany, dlatego doceniają go tak liczni klienci.

Profesjonalny producent - Spartherm jako innowacja

Jako ciekawostkę można dodać, że założyciel Spartherm (G. M. Rokossa) wprowadził paleniska stalowe, które zostały wyłożone specjalną, szamotową wykładziną. Z tego powodu odcisnął ogromne piętno na rynku, niejako go rewolucjonizując. Wcześniej stosowane żeliwne wkłady grzewcze miały znacznie gorsze właściwości. Wspomniana wcześniej zróżnicowana oferta dotyczy na przykład wkładów kominkowych i wkładów II generacji, wkładów z płaszczem wodnym, kominków gazowych, wkładów piecowych, wkładów RLU, wkładów GET czy wersji nietypowych. Zawsze jednak można mieć pewność otrzymania produktu wysokiej jakości. Rama drzwiczek jest wykonywana w technologii Prestige bądź Linear 3S lub 4S. Fronty mogą mieć wykończenia: S; LE; LEM; LA; LAM; E; EM; A; AM; VAG.
kominki Spatherm Szczecinkominki Spatherm Szczecinkominki Spatherm Szczecin

WYBRANE PRODUKTY SPARTHERM

PREMIUM V-1V-87h

Premium V-1V-87h
Innowacyjne, bezramowe wkłady kominkowe skonstruowane w celu pozbycia się zewnętrznych elementów mocujących szkła. Specjalne bezramowe szyby, pozwalają cieszyć się ogniem bez ograniczeń. Podnoszone drzwiczki gwarantują niespotykaną wizję ognia. Dodatkowo, w zależności od modelu można uchylić jedną lub dwie szyby w podstawę. Schowana, zlicowana z blendą klamka potęguje wrażenia estetyczne paleniska oraz zapewnia lepszy widok ognia.

Wkłady kominkowe serii Premium to najwyższa jakość i zastosowana technologia. Możliwość doposażenia produktu w elektryczne podnoszenie drzwiczek SESAM-2, automatyczny kontroler procesu spalania S-Thermatik, a także moduł dodatkowego wyciągu spalin S-Kamatik-2

Wkład kominkowy Spartherm to palenisko dwupłaszczowe, z zewnętrznym korpusem stalowym i wnętrzem wyłożonym jasnym lub czarnym szamotem. Wkład posiada szybę witro-ceramiczną, z systemem czystej szyby (kurtyna powietrzna). Kominek posiada doprowadzenie powietrza z zewnątrz. Gwarancja: 5 lat, z możliwością przedłużenia do 10 lat w ramach Rodziny Spartherm. Kraj pochodzenia - Niemcy.

Specyfikacja

 • Szerokość drzwi: 888mm
 • Wysokość drzwi: 501mm
 • Znamionowa moc grzewcza: 12,4 kW
 • Sprawność: 80%
 • Otwieranie drzwiczek: do góry

RENOVA B-AIR

Renova B-Air
Wkład kominkowy Spartherm to palenisko dwupłaszczowe, z zewnętrznym korpusem stalowym, i wnętrzem wyłożonym szamotem. Wkład posiada szybę witro-ceramiczną, z systemem czystej szyby (kurtyna powietrzna). Kominek posiada doprowadzenie powietrza z zewnątrz. Gwarancja: 5 lat, z możliwością przedłużenia do 10 lat w ramach Rodziny Spartherm. Kraj pochodzenia - Niemcy.

Specyfikacja

 • Szerokość drzwi: 380mm
 • Wysokość drzwi: 510 lub 570mm
 • Znamionowa moc grzewcza: 8,8 kW
 • Sprawność: 80%
 • Otwieranie drzwiczek: na bok

VARIA 1V-100h

Varia 1V-100h
Wkład kominkowy Spartherm to palenisko dwupłaszczowe, z zewnętrznym korpusem stalowym, i wnętrzem wyłożonym jasnym lub czarnym szamotem. Wkład posiada szybę witro-ceramiczną, z systemem czystej szyby (kurtyna powietrzna). Kominek posiada doprowadzenie powietrza z zewnątrz. Gwarancja: 5 lat, z możliwością przedłużenia do 10 lat w ramach Rodziny Spartherm.

Duży wkład kominkowy z niską podłogą. Wyposażony w potężne drzwiczki o wymiarach 1080x700mm dla jeszcze lepszej wizji ognia.

Specyfikacja

 • Szerokość drzwi: 1006mm
 • Wysokość drzwi: 700mm
 • Znamionowa moc grzewcza: 10,4 kW
 • Sprawność: 80%
 • Otwieranie drzwiczek: do góry

Napisz do nas aby otrzymać bezpłatną wycenę:

   CENTRUM KOMINKOWE

   Instalujemy kominki w mieszkaniach i domach na obszarze Szczecina i okolic. Zadzwoń do nas lub napisz. Sprawimy, że kominek w salonie nada blasku Twojemu życiu!

   DANE KONTAKTOWE

   Szczecińskie Centrum Kominkowe,
   ul. Santocka 39 budynek G
   70-083 Szczecin
   Kom: 577 941 236
   E-mail: biuro@centrumkominkowe.com