KOMINKI ARYSTO W SZCZECINIE

Arysto logo

Arysto kominki

Chcesz zaopatrzyć się w wysokiej klasy kominek, który nie tylko zapewni przyjemne ciepło, ale będzie przy tym świetnie się prezentował i skutecznie spełniał swoje zadanie przez wiele lat? W takim razie wybierz kominki Arysto, które nieprzypadkowo cieszą się tak dobrymi opiniami swoich posiadaczy. Co więcej, nieprzypadkowo sporo osób docenia markę za jej innowacyjność, a także łączenie tradycji z nowoczesnymi rozwiązaniami. Przy tym wszystkim są niesamowicie wygodne w użytkowaniu i występują w wielu rodzajach!

Arysto - kominki najwyższej jakości

Kominki arysto nieprzypadkowo są tak doceniane na rynku. Przede wszystkim posiadają monolityczną konstrukcję. Oznacza to, że do minimum ogranicza się ryzyko powstania jakichkolwiek rozszczelnień. Wkład przeznaczony do zabudowy może zostać wykonany na zamówienie. Mając na uwadze komfort klientów, marka zapewnia także przystosowanie do funkcjonowania w obiektach wyposażonych w systemy do rekuperacji. Prezentowane produkty posiadają nowoczesne rozwiązania ograniczające proces spalania, dlatego kominki Arysto dodatkowo dopalają spaliny i mają deflektor. Są także przystosowane do ciągłego palenia, co szczególnie dobrze się sprawdzi podczas mroźnych zim. Dzięki kurtynom powietrza sadza nie będzie się osadzać na konstrukcji. Każdy wkład jest ponadto wykonany z grubej blachy. Tymczasem specjalne radiatory równo rozkładają ciepło, przez co są odporne na odkształcenia. Zwieńczeniem tego wszystkiego jest stosunkowo niska jak za tę jakość cena.
kominki Arysto Szczecinkominki Arysto Centrum Kominkowe Szczecinszczecin kominki Arysto

WYBRANE PRODUKTY ARYSTO

ARYSTO A 11

Arysto A11
Wkłady kominkowe Arysto A11 to innowacyjne konstrukcje stalowo-szamotowe wykonane z najwyższej jakości blachy o grubości 4 mm. Deflektor wermikulitowy w górnej części paleniska umożliwia lepsze wykorzystanie opału. We wkładach płaskich zastosowano podwójna szybę z czego zewnętrzna została pokryta ozdobnym dekorem. W modelach narożnych szyba podwójna została zastąpiona pojedynczą szybą pirolityczną z dekorem. Wykorzystanie takiego rozwiązania zapewnia najważniejszą w eksploatacji kominków cechę, czyli wysoką odporność termiczną oraz doskonałe właściwości optyczne. Dodatkowym atutem modeli A11 jest ich przystosowanie do rekuperacji, co czyni je dobrą propozycją do nowoczesnego budownictwa.

Specyfikacja

 • 8-13 kW
 • palenisko bezszybrowe – sterowanie procesem spalania tylko za pośrednictwem doprowadzonego powietrza
 • sprawność powyżej 80 %
 • system dopalania spalin
 • przystosowany do pracy z rekuperacją
 • deflektor wermikulitowy w górnej części paleniska
 • przelotowy wymiennik ciepła w kształcie litery A
 • podwójna szyba -wkład płaski
 • pojedyncza pirolityczna – wkład narożny

ARYSTO A10, A15 i A20

ARYSTO A10
ARYSTO A10 (szyba płaska), A15 (szyba pryzmatyczna), A20 (szyba półokrągła)

Wkłady kominkowe Arysto A10, A15 i A20 to dwupłaszczowe paleniska z zewnętrznym korpusem stalowym i wewnętrznym szamotowym. Dzięki zastosowaniu konstrukcji monolitycznej, czyli połączeniu wszystkich elementów stalowych spawem ciągłym, stanowią gwarancję wieloletniej bezawaryjnej eksploatacji, pracy ciągłej oraz skutecznej konwekcji energii do otoczenia. Dodatkowym atutem jest dolna oraz górna kurtyna powietrza zwana popularnie „systemem czystej szyby”, rozwiązanie to w znacznym stopniu niwelujące nieestetyczne osmolenie drzwiczek.

Specyfikacja

 • moc nominalna 9-14 KW
 • sterowany ręcznie szyber górny o średnicy od 180 do 200 fi
 • sterowana ręcznie przepustnica dolna o średnicy od 100 do 125 fi
 • sprawność do 80 %
 • deflektor wermikulitowy w górnej części paleniska
 • szyba pojedyncza
 • do modeli z serii A10 można domówić dowolny dodatek z serii A11 tj. podwójną szybę, dopalanie spalin, przystosowanie wkładu do pracy z rekuperacją

Napisz do nas aby otrzymać bezpłatną wycenę:

   CENTRUM KOMINKOWE

   Instalujemy kominki w mieszkaniach i domach na obszarze Szczecina i okolic. Zadzwoń do nas lub napisz. Sprawimy, że kominek w salonie nada blasku Twojemu życiu!

   DANE KONTAKTOWE

   Szczecińskie Centrum Kominkowe,
   ul. Kolumba 6
   70-035 Szczecin
   Kom: 577 941 236
   E-mail: biuro@centrumkominkowe.com
   © Centrum Kominkowe Szczecin 2021. All Rights Reserved. .