Montaż kominków w Szczecinie

Zapraszamy Cię do zapoznania się z ofertą montaży kominków w Szczecinie. Jesteśmy na rynku od 11 lat, niezmiennie podchodząc do każdego zlecenia indywidualnie, z sercem do domowego ogniska. Dzięki naszej długiej obecności w branży możemy pochwalić się dokładnie sprawdzoną i przetestowaną listą producentów, w której znajdziesz jedne z najlepszych ofert dostępnych na rynku.

Nasze możliwości

Pośredniczymy w sprzedaży kominków znanych firm, które wykonują swoje produkty z wysokiej jakości materiałów. Jednocześnie zadbaliśmy o to, aby oferta zawierała unikatowe formy i designerskie modele, odpowiadające najnowszym, jak i klasycznym trendom. Oferowane przez nas kominki są nie tylko dopasowane wizualnie do wnętrza, ale także spełniają wszelkie normy i wymogi. Świadomi powagi takiej instalacji podchodzimy do wszystkiego bardzo drobiazgowo, dlatego przed montażem kominka w Szczecinie zachęcamy Cię do kontaktu, a zarówno przed jak i po usłudze służymy pomocą i zawsze chętnie odpowiadamy na pytania.

Zadowolenie domowników

Twoje cztery ściany mają być dopasowane do Ciebie, efekt remontu ma sprawiać radość, a wybrane rozwiązanie służyć latami. Dlatego dopasujemy odpowiedni model kominka, starając się sprostać wszystkim gustom i oczekiwaniom. Kierujemy się zadowoleniem klienta i jego wyczuciem estetyki, dlatego prosimy Cię o przygotowanie wszelkich sugestii i inspiracji, które omówimy szczegółowo na miejscu, aby zrealizować zlecenie zgodnie z wizją pomieszczenia, w którym ma znaleźć się kominek.

Nasza realizacja

Przy montażu kominków w Szczecinie, który oferujemy, systematycznie staramy się dążyć do możliwie jak najbardziej ekologicznych rozwiązań bezpiecznych dla środowiska. Priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo domowników. Przykładamy szczególną wagę do instalacji nie tylko estetycznej i pięknej, ale także bezpiecznej, sprawnej i funkcjonalnej. W ostateczności ciepło rozchodzi się równomiernie po pomieszczeniu, tworząc cudowny klimat, instalacja działa prawidłowo, a użytkowanie jest bezpieczne i nic nie stanowi zagrożenia dla zdrowia.

Czas realizacji

Możemy pochwalić się bardzo dobrą organizacją pracy, którą udało nam się osiągnąć przez lata praktyki. Wkładamy w naszą pracę ogrom zaangażowania, wiedzy i umiejętności, a montaż kominków w Szczecinie staramy się zorganizować tak, aby był jak najmniej czasochłonny dla domowników, a liczba dodatkowych przeróbek możliwie jak najmniejsza. Ze względów bezpieczeństwa zawsze dokładnie sprawdzamy cały obszar otaczający kominek, tworzymy bezpieczny i skuteczny przewód kominowy, przedstawiamy propozycje na prawidłowe zagospodarowanie obszaru kominka, podłogi, ścian. Z chęcią podzielimy się naszymi realizacjami i rozwiejemy wszelkie wątpliwości, omówimy wszystkie za i przeciw, aby wspólnie znaleźć satysfakcjonujące Cię rozwiązanie.

CENTRUM KOMINKOWE

Instalujemy kominki w mieszkaniach i domach na obszarze Szczecina i okolic. Zadzwoń do nas lub napisz. Sprawimy, że kominek w salonie nada blasku Twojemu życiu!

DANE KONTAKTOWE

Szczecińskie Centrum Kominkowe,
ul. Santocka 39 budynek G
70-083 Szczecin
Kom: 577 941 236
E-mail: biuro@centrumkominkowe.com