PIECYKI SPARTHERM

logo Spatherm
SPARTHERM – to synonim tego co nowoczesne w zakresie materiałów, technologii i designu świata kominków. Dla wielu nazwa ta nierozłącznie wiąże się z założycielem firmy panem G.M Rokossa, który zrewolucjonizował rynek kominkowy wprowadzając w miejsce dotychczasowych żeliwnych wkładów grzewczych, paleniska z wysokiej jakości stali wyłożonych wykładziną szamotową. Wprowadzenie nowej technologii pozwoliło w krótkim czasie opracować kilkaset różnych rozwiązań o bardzo dobrych parametrach technicznych oraz znaleźć się w ścisłej czołówce. Aktualnie firma eksportuje swoje wyroby do kilkudziesięciu krajów niezmiennie pozostając liderem w tej branży. Dynamikę rozwoju firmy oraz jej potencjał twórczy łatwo prześledzić po wciąż powstających nowych inwestycjach. Kilkanaście tysięcy metrów kwadratowych hal w Melle i w Strzelcach Krajeńskich z najnowszym parkiem maszynowym i technologicznym nawet na „ ludziach z branży” robi wrażenie.

ZALETY KOMINKÓW WOLNOSTOJĄCYCH SPARTHERM

Kominki wolnostojące firmy Spartherm sprawdzą się zarówno w małych, jak i większych pomieszczeniach, z uwagi na niewielkie gabaryty idące w parze z dużymi zdolnościami grzewczymi. Dzięki możliwości zastosowania płaszcza konwekcyjnego proces wymiany ciepła jest bardziej efektywny. Piękna stylistyka i szeroka oferta produktów zachęcają do wyrażenia indywidualnego stylu, dopasowanego do charakteru upragnionego wnętrza. Wyjątkowy design, najwyższa jakość materiałów, a także niezwykła dbałość o detale zapewniają satysfakcję nawet najbardziej wymagającego klienta. Kominki wolnostojące firmy Spartherm łączą w wyjątkowy sposób nowoczesną formę, zaawansowane rozwiązania technologiczne i dbałość o środowisko. Stanowią doskonały wybór w zakresie ekonomicznego i ekologicznego grzania. Są również gwarancją najwyższej jakości i niezawodności na długie lata.
piecyki spathermpiecyki spathermpiecyki spatherm

WYBRANE PRODUKTY SPATHERM

ambiente a4 H2O

ambiente a4 H2O
Kominki wolnostojące firmy Spartherm sprawdzą się zarówno w małych, jak i większych pomieszczeniach, z uwagi na niewielkie gabaryty idące w parze z dużymi zdolnościami grzewczymi. Dzięki możliwości zastosowania płaszcza konwekcyjnego proces wymiany ciepła jest bardziej efektywny.

Piękna stylistyka i szeroka oferta produktów zachęcają do wyrażenia indywidualnego stylu, dopasowanego do charakteru upragnionego wnętrza.

Wyjątkowy design, najwyższa jakość materiałów, a także niezwykła dbałość o detale zapewniają satysfakcję nawet najbardziej wymagającego klienta.
Kominki wolnostojące firmy Spartherm łączą w wyjątkowy sposób nowoczesną formę, zaawansowane rozwiązania technologiczne i dbałość o środowisko. Stanowią doskonały wybór w zakresie ekonomicznego i ekologicznego grzania. Są również gwarancją najwyższej jakości i niezawodności na długie lata.

Specyfikacja

 • Szerokość kominka: 539mm
 • Wysokość kominka: 1674 / 605 mm
 • Zakres mocy grzewczej: 8 kW
 • Sprawność: 80%
 • Otwieranie drzwiczek: na bok

FUORA G

fuora G
Fuora G to niepowtarzalny kominek zewnętrzny z okrągłą szybą. Idealnie sprawdzi się w prywatnych ogrodach, na tarasach lub ogródkach restauracji. Połączenie szkła i stali malowanej proszkowo sprawia, że Fuora G przyciąga. Ciesz się specjalnym ogniem na każdą okazję - w ciepłą letnią noc lub świeży zimowy wieczór.
 • Nowe wersje oferują jeszcze więcej wglądu w ogień i maksymalną przyjemność z ognia.
 • Powlekana proszkowo podstawa wykonana z blachy stalowej o grubości 2,0 mm nie tylko tworzy idealną wysokość dla blasku ognia, ale jednocześnie trzyma 11 kg butlę LPG za zamykanymi drzwiami.
 • Dopływ gazu pozwala uzyskać atmosferyczny wzór płomienia przez około 30 godzin.
 • Łatwy w instalacji i obsłudze, FUORA może być używany szybko i skutecznie.
 • 2 kółka pod urządzeniem umożliwiają łatwy i wygodny transport.
 • Praktyczna pomoc przy toczeniu pozwala na łatwą obsługę tego wysokiej jakości przetworzonego kominka gazowego.
 • Aby uzyskać doskonałą radość z ognia, możesz indywidualnie kontrolować wysokość płomienia zgodnie z własnymi życzeniami.

VARIA 1V-100h

Varia 1V-100h
Wkład kominkowy Spartherm to palenisko dwupłaszczowe, z zewnętrznym korpusem stalowym, i wnętrzem wyłożonym jasnym lub czarnym szamotem. Wkład posiada szybę witro-ceramiczną, z systemem czystej szyby (kurtyna powietrzna). Kominek posiada doprowadzenie powietrza z zewnątrz. Gwarancja: 5 lat, z możliwością przedłużenia do 10 lat w ramach Rodziny Spartherm.

Duży wkład kominkowy z niską podłogą. Wyposażony w potężne drzwiczki o wymiarach 1080x700mm dla jeszcze lepszej wizji ognia.

Specyfikacja

 • Szerokość drzwi: 1006mm
 • Wysokość drzwi: 700mm
 • Znamionowa moc grzewcza: 10,4 kW
 • Sprawność: 80%
 • Otwieranie drzwiczek: do góry

Napisz do nas aby otrzymać bezpłatną wycenę:

   CENTRUM KOMINKOWE

   Instalujemy kominki w mieszkaniach i domach na obszarze Szczecina i okolic. Zadzwoń do nas lub napisz. Sprawimy, że kominek w salonie nada blasku Twojemu życiu!

   DANE KONTAKTOWE

   Szczecińskie Centrum Kominkowe,
   ul. Kolumba 6
   70-035 Szczecin
   Tel.: 91 300 04 39
   Kom: 577 941 236
   E-mail: biuro@centrumkominkowe.com
   © Centrum Kominkowe Szczecin 2020. All Rights Reserved. Realizacja: Seosem24.pl.